7. maj 2013 In Børn, Dekoration, Grafik, Personlig grafik, Plakater, Trends Personlig grafisk plakat Jeg har været i gang med at lave nogle personlige grafiske plakater til min nye billedhylde. Grafiske plakater er en stor trend pt. – jeg havde lyst til at lave nogle der gav lidt personlighed til vores nymalede soveværelse.
Charlotte Hansen
29. november 2013at11:23Hej. De er simpelthen så fine de personlige plakater du har lavet. Er det noget du laver på bestilling også?
Med venlig hilsen Charlotte
Stine
14. oktober 2014at06:25De er så fine dine billeder!!! Er det noget man kan bestille??
Camilla Engrob
14. oktober 2014at20:38Kære Stine, tak for de fine ord. Du kan sagtens bestille en plakat. Jeg sender dig en mail med detaljer.
Anne Lina Vesterlund
13. juli 2016at19:37Hej Camilla. Jeg er vild med dine personlige grafikbilleder. Er det noget, du kan lave for mig? Hvad er prisen og hvor hurtigt kan du levere?
Mvh Lina
Louise Ree
2. september 2015at21:59Jeg vil også meget gerne vide hvordan man bestille en personlig grafisk plakat, ca. Leveringstid og pris :-)
Dina
11. september 2015at22:04Hvordan bestiller man et personligt grafisk billede og hvad ville en ca. Pris lyde på?
Camilla Engrob
12. oktober 2015at10:45Rigtig fint hvis du skriver her, eller hvis man sender en mail. Svar ligger i din mailbox :)
Trine Schultz
15. januar 2016at07:21Hejsa.
Jeg er helt vid med den skønne lille dåbsplakat med ballonerne og navnet skrevet med snor ;0) Er det noget man kan købe på bestilling?